2 st, senare kompletteringar, skador, slitage, längd 42-50 cm
800 SEK | 2018-01-28 18:23 |
750 SEK | 2018-01-28 09:01 |
250 SEK | 2018-01-26 19:25 |
200 SEK | 2018-01-21 22:56 |
150 SEK | 2018-01-20 19:15 |
100 SEK | 2018-01-10 13:55 |
100 SEK | Startpris |