1800-tal, senare förgyllning, glas samt bakstycke, 55 x 36 cm
400 SEK | 2018-01-28 19:16 |
350 SEK | 2018-01-28 19:16 |
300 SEK | 2018-01-28 15:07 |
250 SEK | 2018-01-27 15:38 |
200 SEK | 2018-01-23 13:49 |
125 SEK | 2018-01-18 02:03 |
100 SEK | Startpris |