2 st, Tyskland 1900-talets början, litograferad plåt, slitage, skador, rost, längd 10,5 - 12 cm
700 SEK | 2018-01-28 19:23 |
650 SEK | 2018-01-25 20:56 |
400 SEK | 2018-01-08 19:35 |
150 SEK | 2018-01-22 14:01 |
100 SEK | 2017-12-30 18:43 |
100 SEK | Startpris |