Mässing med skärm i glas. Mindre nagg på skärmen. Bruksslitage.
300 SEK | 2018-02-04 18:50 |
250 SEK | 2018-01-28 14:36 |
225 SEK | 2018-02-04 17:09 |
150 SEK | 2018-01-15 18:48 |
100 SEK | Startpris |