Ett par, smärre bruksslitage, mindre repor. 40 x 33 cm, höjd 54 cm.
650 SEK | 2018-01-28 22:46 |
600 SEK | 2018-02-04 19:35 |
500 SEK | 2018-02-02 12:09 |
400 SEK | 2018-01-16 16:07 |
100 SEK | Startpris |