Signerad, numrerad 60/235, bildmått 44 x 50 cm.
200 SEK | 2018-02-02 15:48 |
175 SEK | 2018-01-31 12:08 |
150 SEK | 2018-01-15 17:39 |
100 SEK | Startpris |