2 st, slitage, skador, längd ca 90 cm
300 SEK | 2018-02-04 16:45 |
250 SEK | 2018-02-04 18:29 |
200 SEK | 2018-02-04 17:00 |
125 SEK | 2018-02-01 21:51 |
100 SEK | 2018-01-28 22:24 |
100 SEK | Startpris |