Omkring 1970-tal, bemålat lövträ, lösa dynor, smärre bruksslitage, längd 144 cm
175 SEK | 2018-02-04 19:46 |
150 SEK | 2018-02-02 22:11 |
100 SEK | 2018-01-29 16:22 |
100 SEK | Startpris |