4 st lackerad ek, bruksslitage, några mindre fanerskador. brickmärkta.
3 400 SEK | 2018-02-04 19:47 |
3 200 SEK | 2018-02-04 19:47 |
1 600 SEK | 2018-02-04 19:46 |
800 SEK | 2018-02-03 11:11 |
550 SEK | 2018-02-04 18:47 |
450 SEK | 2018-02-03 16:32 |
125 SEK | 2018-01-24 22:32 |
100 SEK | 2018-01-16 16:27 |
100 SEK | Startpris |