18. Skrivbord, Jugend

Ek, tidigt 1900-tal, bruksslitage. 130 x 69 cm, höjd 78 cm.

Varunr 52834

4 Februari 2018 19:02

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 1 800 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

1 800 SEK2018-02-04 19:01
1 700 SEK2018-02-04 19:07
1 500 SEK2018-02-04 19:00
700 SEK2018-02-04 12:09
500 SEK2018-01-25 22:41
100 SEK Startpris

Stadsauktion 4:e Februari 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.