1800-talets slut, går vid inskrivningstillfället, smärre bruksslitage, diam. 35 mm, vikt 28 gram
1 200 SEK | 2018-02-03 19:21 |
1 100 SEK | 2018-02-04 18:46 |
800 SEK | 2018-02-01 08:52 |
700 SEK | 2018-02-01 10:13 |
400 SEK | 2018-01-28 22:25 |
200 SEK | 2018-01-27 00:49 |
100 SEK | 2018-01-17 11:10 |
100 SEK | Startpris |