1900-talets första hälft, senare bemålning, bruksslitage, 129 x 64 cm, höjd 78 cm.
700 SEK | 2018-02-04 19:08 |
650 SEK | 2018-02-04 19:08 |
450 SEK | 2018-02-04 12:55 |
200 SEK | 2018-02-02 15:21 |
175 SEK | 2018-01-31 16:13 |
125 SEK | 2018-01-29 16:19 |
100 SEK | Startpris |