Sent 1800-tal, bruksslitage, senare, folieklädd skiva, 36 x 36 cm, höjd 76 cm
300 SEK | 2018-02-04 20:08 |
250 SEK | 2018-02-04 20:08 |
225 SEK | 2018-02-04 20:08 |
100 SEK | 2018-02-04 16:16 |
100 SEK | Startpris |