Signerad, samt numrerad (95/99). Bildmått 67 x 52 cm.
1 100 SEK | 2018-02-04 20:13 |
1 000 SEK | 2018-02-04 18:55 |
950 SEK | 2018-02-04 18:50 |
600 SEK | 2018-02-04 14:08 |
550 SEK | 2018-02-03 17:13 |
250 SEK | 2018-01-29 19:12 |
225 SEK | 2018-01-27 09:18 |
200 SEK | 2018-01-17 15:13 |
100 SEK | Startpris |