Hus i förgyllt zink, omkring sekelskifte 18/1900-tal, pendel samt nyckel medföljer. Ej funktionstestad. Höjd 37 cm.
950 SEK | 2018-02-01 08:55 |
900 SEK | 2018-02-04 20:13 |
800 SEK | 2018-02-01 19:04 |
125 SEK | 2018-01-18 11:11 |
100 SEK | Startpris |