England 1800-tal, signerad "M Daubere"?, skador på duk, 30 x 25 cm
1 100 SEK | 2018-02-04 12:15 |
1 000 SEK | 2018-02-04 15:52 |
500 SEK | 2018-02-04 14:53 |
400 SEK | 2018-01-22 20:04 |
350 SEK | 2018-02-03 17:06 |
250 SEK | 2018-01-29 00:28 |
200 SEK | 2018-01-18 21:03 |
125 SEK | 2018-01-17 13:48 |
100 SEK | 2018-01-17 00:41 |
100 SEK | Startpris |