1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, längd underfat 40 cm
1 300 SEK | 2018-02-04 19:02 |
1 200 SEK | 2018-02-04 19:02 |
600 SEK | 2018-01-25 13:34 |
450 SEK | 2018-01-25 18:30 |
100 SEK | Startpris |