26 delar, smärre bruksslitage. Mindre nagg förekommer.
2 000 SEK | 2018-02-04 20:29 |
1 900 SEK | 2018-02-04 20:29 |
1 500 SEK | 2018-02-04 18:59 |
1 400 SEK | 2018-02-04 18:59 |
1 200 SEK | 2018-02-04 16:20 |
850 SEK | 2018-02-03 17:26 |
350 SEK | 2018-01-25 19:02 |
250 SEK | 2018-01-22 10:48 |
100 SEK | Startpris |