Tidigt 1900-tal, skada, lagning, höjd 29 cm
5 600 SEK | 2018-01-31 18:36 |
5 400 SEK | 2018-02-04 20:29 |
4 600 SEK | 2018-02-03 12:36 |
3 800 SEK | 2018-01-31 19:52 |
2 200 SEK | 2018-01-27 13:32 |
700 SEK | 2018-01-21 15:33 |
225 SEK | 2018-01-18 18:13 |
200 SEK | 2018-01-17 16:35 |
100 SEK | Startpris |