2 st, omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, ej funktionstestade
225 SEK | 2018-02-02 16:42 |
200 SEK | 2018-02-04 20:32 |
100 SEK | 2018-01-20 17:10 |
100 SEK | Startpris |