Signerad, samt daterad 1921, bra skick, höjd 27 cm
1 100 SEK | 2018-02-04 19:13 |
1 000 SEK | 2018-02-04 19:13 |
700 SEK | 2018-02-04 19:12 |
600 SEK | 2018-02-04 19:12 |
400 SEK | 2018-02-04 18:58 |
225 SEK | 2018-01-24 22:18 |
125 SEK | 2018-01-24 12:51 |
100 SEK | Startpris |