1700-tal, nagg, spricka, längd 38 cm
250 SEK | 2018-02-04 19:17 |
225 SEK | 2018-02-04 19:17 |
150 SEK | 2018-02-02 22:59 |
125 SEK | 2018-01-21 22:14 |
100 SEK | 2018-01-20 17:46 |
100 SEK | Startpris |