Rörstrand, signerad samt daterad 1961, bra skick, diam. 23 cm
300 SEK | 2018-02-04 19:17 |
250 SEK | 2018-02-04 19:17 |
225 SEK | 2018-02-02 18:04 |
200 SEK | 2018-02-04 18:58 |
100 SEK | Startpris |