1921, signerad, smärre bruksslitage, mindre tillverkningsdefekt/fläck, höjd 27 cm
600 SEK | 2018-02-04 19:03 |
550 SEK | 2018-02-04 19:03 |
350 SEK | 2018-02-04 18:51 |
250 SEK | 2018-01-24 22:16 |
100 SEK | Startpris |