1900-talets andra hälft, signerad, höjd 7,5 cm, 36 x 36 cm
225 SEK | 2018-02-04 19:03 |
200 SEK | 2018-02-04 17:30 |
100 SEK | 2018-01-30 19:23 |
100 SEK | Startpris |