1900-talets början, präglad läderklädsel, bruksslitage, längd 55 cm
950 SEK | 2018-02-04 14:31 |
900 SEK | 2018-02-04 17:09 |
600 SEK | 2018-02-02 21:26 |
100 SEK | 2018-01-15 20:26 |
100 SEK | Startpris |