Masurbjörk. 1800-tal, lådorna kärvar, bruksslitage, 120 x 50 cm, höjd 74 cm.
1 600 SEK | 2018-02-04 19:24 |
1 500 SEK | 2018-02-04 19:24 |
750 SEK | 2018-02-04 16:16 |
400 SEK | 2018-02-01 08:48 |
100 SEK | Startpris |