10. Sminkbord 1950-tal

Smärre bruksslitage, 100 x 44, höjd 72/134 cm

Varunr 53191

11 Februari 2018 19:02

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 450 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

450 SEK2018-02-11 18:21
400 SEK2018-02-11 19:03
300 SEK2018-02-07 02:55
250 SEK2018-02-03 08:52
100 SEK Startpris

Stadsauktion 11 februari 19:00,

Sportlovsvecka = Varorna kan ligga tills tis 20:e feb.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.