1900-talets mitt, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 65 cm
2 600 SEK | 2018-02-11 19:34 |
2 400 SEK | 2018-02-11 19:34 |
1 500 SEK | 2018-02-10 08:56 |
1 400 SEK | 2018-02-11 17:11 |
1 200 SEK | 2018-02-11 15:29 |
750 SEK | 2018-02-11 00:07 |
500 SEK | 2018-01-29 17:37 |
300 SEK | 2018-01-29 19:44 |
150 SEK | 2018-01-27 19:39 |
100 SEK | Startpris |