Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, bredd 100, längd ca 210 cm
650 SEK | 2018-02-11 19:34 |
600 SEK | 2018-02-10 08:57 |
500 SEK | 2018-02-11 15:29 |
100 SEK | Startpris |