1900-talets mitt, smärre bruksslitage, diam. 60 cm
1 900 SEK | 2018-02-11 19:40 |
1 800 SEK | 2018-02-11 19:40 |
900 SEK | 2018-02-11 19:39 |
800 SEK | 2018-02-11 15:29 |
400 SEK | 2018-01-23 18:57 |
100 SEK | Startpris |