Tyskland omkring sekelskifte 18/1900-tal, medföljande tång i silver, smärre bruksslitage, längd skrin 10,5 cm, vikt 230 gram
850 SEK | 2018-02-11 19:40 |
800 SEK | 2018-02-10 08:57 |
600 SEK | 2018-02-08 22:56 |
500 SEK | 2018-02-06 20:36 |
225 SEK | 2018-01-28 12:25 |
100 SEK | 2018-01-23 18:58 |
100 SEK | Startpris |