6 st, bruksslitage, skador
1 900 SEK | 2018-01-23 15:55 |
1 800 SEK | 2018-02-11 19:45 |
1 600 SEK | 2018-02-11 15:30 |
1 300 SEK | 2018-02-06 22:45 |
600 SEK | 2018-01-28 21:37 |
150 SEK | 2018-01-22 12:26 |
100 SEK | Startpris |