Tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, 86 x 27, höjd 41 cm
450 SEK | 2018-02-11 18:34 |
400 SEK | 2018-02-11 19:05 |
225 SEK | 2018-02-11 19:05 |
125 SEK | 2018-02-06 20:18 |
100 SEK | 2018-01-21 17:30 |
100 SEK | Startpris |