Tyskland omkring 1950-tal, smärre bruksslitage
200 SEK | 2018-02-11 19:49 |
175 SEK | 2018-02-02 15:07 |
150 SEK | 2018-01-29 00:54 |
100 SEK | 2018-01-25 18:48 |
100 SEK | Startpris |