Omkring 1930-tal, ek, bruksslitage, skada på ben, 161 x 37, höjd 154 cm
650 SEK | 2018-02-10 09:00 |
600 SEK | 2018-02-11 19:51 |
500 SEK | 2018-02-02 08:38 |
100 SEK | 2018-01-22 15:05 |
100 SEK | Startpris |