Underrede i lamellimmad bok, skiva i fanerad masurbjörk, smärre bruksslitage, 150 x 90, höjd 52 cm
2 800 SEK | 2018-02-11 17:11 |
2 600 SEK | 2018-02-11 19:06 |
2 200 SEK | 2018-02-11 17:25 |
1 600 SEK | 2018-02-11 15:25 |
1 000 SEK | 2018-02-09 12:26 |
850 SEK | 2018-02-08 23:46 |
600 SEK | 2018-01-28 12:31 |
350 SEK | 2018-01-21 18:03 |
100 SEK | Startpris |