17. Soffbord, Bruno Mathsson, Dux

Underrede i lamellimmad bok, skiva i fanerad masurbjörk, smärre bruksslitage, 150 x 90, höjd 52 cm

Varunr 53224

11 Februari 2018 19:02

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 2 800 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

2 800 SEK2018-02-11 17:11
2 600 SEK2018-02-11 19:06
2 200 SEK2018-02-11 17:25
1 600 SEK2018-02-11 15:25
1 000 SEK2018-02-09 12:26
850 SEK2018-02-08 23:46
600 SEK2018-01-28 12:31
350 SEK2018-01-21 18:03
100 SEK Startpris

Stadsauktion 11 februari 19:00,

Sportlovsvecka = Varorna kan ligga tills tis 20:e feb.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.