Teak samt bok, två dörrar med bakomliggande hyllinredning, brickmärkt, 90 x 45, höjd 109 cm. Bruksslitage, saknar 3 st hyllplan, delvis solblekt, mindre repor.
600 SEK | 2018-02-11 19:54 |
550 SEK | 2018-02-10 13:29 |
500 SEK | 2018-02-11 19:54 |
400 SEK | 2018-01-23 10:12 |
200 SEK | 2018-01-28 18:37 |
100 SEK | Startpris |