Omkring 1900-talets mitt, med en docka samt 3 st nallar, bruksslitage
225 SEK | 2018-02-11 19:55 |
200 SEK | 2018-02-11 19:55 |
125 SEK | 2018-02-11 18:47 |
100 SEK | 2018-02-11 18:17 |
100 SEK | Startpris |