Stilleben, 1800-tal, krackelerad duk, rammått 45 x 45 cm
4 400 SEK | 2018-02-11 20:03 |
4 200 SEK | 2018-02-11 20:03 |
3 200 SEK | 2018-02-11 20:02 |
2 200 SEK | 2018-02-11 20:02 |
400 SEK | 2018-02-07 18:15 |
200 SEK | 2018-01-24 19:20 |
150 SEK | 2018-01-28 02:18 |
100 SEK | 2018-01-23 23:16 |
100 SEK | Startpris |