Omkring 1950-tal, facettslipat glas, smärre bruksslitage, 70 x 67 cm
400 SEK | 2018-02-11 20:08 |
350 SEK | 2018-02-11 20:08 |
150 SEK | 2018-02-10 22:15 |
100 SEK | Startpris |