1900-talets första hälft, bruksslitage, 55 x 122, höjd 45 cm
350 SEK | 2018-02-11 20:13 |
300 SEK | 2018-02-11 12:22 |
250 SEK | 2018-02-10 21:06 |
150 SEK | 2018-01-23 19:06 |
100 SEK | Startpris |