2 st, en signerad samt daterad 1884, en monogramsignerad. Rammått 33 x 42 cm, 42 x 37 cm.
550 SEK | 2018-02-11 20:15 |
500 SEK | 2018-01-28 12:47 |
500 SEK | 2018-02-08 19:43 |
100 SEK | Startpris |