Omkring 1950-tal, trä, höjd ca 14 cm, smärre bruksslitage, originalkartong medföljer (slitage)
600 SEK | 2018-02-11 20:25 |
550 SEK | 2018-02-11 20:25 |
350 SEK | 2018-02-08 20:26 |
200 SEK | 2018-02-11 17:56 |
125 SEK | 2018-02-09 12:55 |
100 SEK | Startpris |