Kvinnoporträtt, 1800-tal, mindre krackeleringar på duk, skadad ram, signerad Liebl. 28 x 40 cm.
1 200 SEK | 2018-02-11 12:01 |
1 100 SEK | 2018-02-10 18:21 |
550 SEK | 2018-01-26 18:58 |
125 SEK | 2018-02-04 11:32 |
100 SEK | Startpris |