Signerad samt numrerad 134/250, Rammått 57,5 x 46,5 cm
3 000 SEK | 2018-02-11 18:56 |
2 800 SEK | 2018-02-11 18:56 |
450 SEK | 2018-02-11 12:49 |
350 SEK | 2018-02-04 23:13 |
300 SEK | 2018-02-08 17:46 |
175 SEK | 2018-01-31 14:48 |
150 SEK | 2018-01-29 22:05 |
125 SEK | 2018-01-29 11:51 |
100 SEK | Startpris |