5. Byrå, Italien

Mahogny med intarsiadekor samt gallerkant, bruksslitage, fanerskador, diam. 37, höjd 80 cm

Varunr 53233

11 Februari 2018 19:02

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 800 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

2 800 SEK2018-02-11 15:27
2 600 SEK2018-02-10 21:25
2 000 SEK2018-02-11 15:25
1 300 SEK2018-02-10 15:51
550 SEK2018-02-08 13:24
250 SEK2018-02-06 11:54
200 SEK2018-01-23 12:35
100 SEK2018-01-21 18:49
100 SEK Startpris

Stadsauktion 11 februari 19:00,

Sportlovsvecka = Varorna kan ligga tills tis 20:e feb.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.