Mahogny med intarsiadekor samt gallerkant, bruksslitage, fanerskador, diam. 37, höjd 80 cm
2 800 SEK | 2018-02-11 15:27 |
2 600 SEK | 2018-02-10 21:25 |
2 000 SEK | 2018-02-11 15:25 |
1 300 SEK | 2018-02-10 15:51 |
550 SEK | 2018-02-08 13:24 |
250 SEK | 2018-02-06 11:54 |
200 SEK | 2018-01-23 12:35 |
100 SEK | 2018-01-21 18:49 |
100 SEK | Startpris |