1800-talets slut, valnöt samt rotfaner, bruksslitage, 2 defekta handtag, 75 x 52, höjd 145 cm
1 200 SEK | 2018-02-09 21:13 |
1 100 SEK | 2018-02-11 19:15 |
750 SEK | 2018-01-24 20:11 |
100 SEK | 2018-01-21 23:30 |
100 SEK | Startpris |