Ben i björk, bruksslitage samt skador på skivan, 3 utdragslådor, 110 x 60 cm, höjd 74 cm
600 SEK | 2018-02-11 19:15 |
550 SEK | 2018-02-11 18:21 |
500 SEK | 2018-02-10 12:16 |
100 SEK | 2018-01-29 16:38 |
100 SEK | Startpris |