Omkring 1960, 4 lådor samt två skjutdörrar. Bredd 164, djup 45 cm, höjd 70 cm. Smärre bruksslitage, enstaka yttre repor.
3 000 SEK | 2018-02-18 19:02 |
2 600 SEK | 2018-02-16 10:11 |
750 SEK | 2018-02-15 07:59 |
550 SEK | 2018-02-02 15:20 |
100 SEK | Startpris |